Piotr Gliński odpowiada na mocne słowa Janusza Gajosa

Janusz Gajos wywołał sporą burzę w sieci po tym, jak porównał politykę prowadzoną przez Jarosława Kaczyńskiego do… hitleryzmu. Błyskawicznie na mocne słowa Gajosa zareagowała europosłanka PiS, Beata Mazurek, a teraz swoje zdanie wtrącił Piotr Gliński.

Janusz Gajos obraził Jarosława Kaczyńskiego, do gry wkroczyli politycy PiS

„Mały człowiek jednym ruchem ręki podzielił nasz kraj i nas samych na dwie części. Tak powstawało to, co później nazywano hitleryzmem” – takiego porównania dopuścił się Janusz Gajos.

Aktor znany między innymi z roli w serialu „Czterej Pancerni i Pies” został szybko skontrowany przez Beatę Mazurek, byłą rzecznik Prawa i Sprawiedliwości, a obecnie europosłankę z ramienia tajże partii.

„Wyraźnie widać, że PRL, „Czterej Pancerni i Pies” odcisnęły trwały ślad na mózgu Gajosa (…) Tak po ludzku, insynuacje prostaka” – skontrowała Mazurek.

Teraz do bulwersującej wypowiedzi Janusza Gajosa odniósł się Piotr Gliński. Warszawski polityk Prawa i Sprawiedliwości również nie zgadza się z takim językiem.

„Dobry aktor nie jest świętą krową. Nie możemy sie godzić na takie obelgi w życiu publicznym. Niech Pan Janusz Gajos sobie przypomni, kto rozpoczął przemysł pogardy, wymierzony w Prezydenta, który nadał mu tytuł profesorski…” – napisał na Twitterze Piotr Gliński.

Jak widać słowa Janusza Gajosa wywołały niemałe poruszenie, nie tylko w obozie Zjednoczonej Prawicy, ale i na całej scenie politycznej. Uczciwie trzeba przyznać, że porównaniem do hitleryzmu ceniony aktor mocno przesadził. Takie słowa z jego ust nie powinny paść.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły