Legionowo. Policjanci podczas kontroli znaleźli narkotyki. Mężczyzna miał za uszami o wiele więcej

Legionowscy policjanci z wydziału kryminalnego w trakcie pełnionej służby zobaczyli podejrzane zachowanie dwóch mężczyzn. Ich przeczucia okazały się słuszne, bowiem w czasie dokonywania czynności przeszukania osobistego u jednego z nich znaleźli środki odurzające w postaci marihuany. 41-latek został zatrzymany, a w toku dalszych czynności okazało się, że za uszami ma o wiele więcej.

Narkotyki ukryte w zamrażarce

Legionowscy kryminalni postanowili przeszukać mieszkanie zatrzymanego 41-latka. Wnikliwe procedury doprowadziły do odkrycia kolejnych partii marihuany, które były ukryte w zamrażarce. Ponadto kryminalni zabezpieczyli także niewielkie ilości mefedronu.

„Mieszkaniec powiatu legionowskiego noc spędził „za kratkami”, zaś zabezpieczone środki odurzające w ilości ponad 20 gramów trafiły do policyjnego depozytu. Legionowscy śledczy przedstawili mężczyźnie zarzut posiadania środków odurzających. 41-latkowi za popełnione przestępstwo grozi teraz do 3 lat więzienia” – poinformowała podkom. Justyna Stopińska z Komendy Powiatowej Policji w Legionowie.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły