Ministerstwo Edukacji i Nauki: „Nie żyje młody społecznik”

Jeszcze nie tak dawno rozmawiał o ambitnych planach na przyszłość, a teraz pozostała pustka – można przeczytać na Facebooku. Komentarz dotyczy śmierci młodej, zaangażowanej w sprawy społeczne osoby – Igora Wyszyńskiego – Karłoskiego. Smutną informację przekazało m.in. Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Prywatnie, Igor Wyszyński – Karłoski był aktywną – o czym świadczy chociażby pasja do biegania – i ciekawą świata osobą. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego angażował się w sprawy polityczne i społeczne – był wieloletnim radnym i wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Kondolencje z całego kraju

Mimo, że Igor Wyszyński – Karłoski związany był głównie z Lublinem, informacja wstrząsnęła całą Polską. Kondolencje dla najbliższych społecznika, w imieniu Przemysława Czarnka złożyło na oficjalnym profilu w social mediach Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego, członka IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Minister
@czarnekP przekazuje Rodzinie i Bliskim Igora wyrazy najgłębszego współczucia.

Poruszające wpisy, odnośnie tej tragedii, udostępnili również najbliżsi koledzy i przyjaciele. Na Facebooku długi wpis umieścił także jeden z polityków Sylwester Tułajew.

Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego. Wspaniały, młody, mądry i bardzo utalentowany człowiek – bardzo zaangażowany w życie miasta i regionu! Kilka dni temu rozmawialiśmy bardzo długo w moim biurze poselskim o samorządzie i o bardzo ambitnych planach na przyszłość. Dziś pozostaje pustka…
To olbrzymia strata dla Lublina!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *