Ministerstwo Edukacji i Nauki: „Nie żyje młody społecznik”

Jeszcze nie tak dawno rozmawiał o ambitnych planach na przyszłość, a teraz pozostała pustka – można przeczytać na Facebooku. Komentarz dotyczy śmierci młodej, zaangażowanej w sprawy społeczne osoby – Igora Wyszyńskiego – Karłoskiego. Smutną informację przekazało m.in. Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Prywatnie, Igor Wyszyński – Karłoski był aktywną – o czym świadczy chociażby pasja do biegania – i ciekawą świata osobą. Studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Oprócz tego angażował się w sprawy polityczne i społeczne – był wieloletnim radnym i wiceprzewodniczącym Młodzieżowej Rady Miasta Lublin.

Kondolencje z całego kraju

Mimo, że Igor Wyszyński – Karłoski związany był głównie z Lublinem, informacja wstrząsnęła całą Polską. Kondolencje dla najbliższych społecznika, w imieniu Przemysława Czarnka złożyło na oficjalnym profilu w social mediach Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Z ogromnym smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego, członka IV kadencji Rady Dzieci i Młodzieży przy MEiN. Minister
@czarnekP przekazuje Rodzinie i Bliskim Igora wyrazy najgłębszego współczucia.

Poruszające wpisy, odnośnie tej tragedii, udostępnili również najbliżsi koledzy i przyjaciele. Na Facebooku długi wpis umieścił także jeden z polityków Sylwester Tułajew.

Z ogromnym smutkiem przyjąłem wiadomość o śmierci Igora Wyszyńskiego-Karłoskiego. Wspaniały, młody, mądry i bardzo utalentowany człowiek – bardzo zaangażowany w życie miasta i regionu! Kilka dni temu rozmawialiśmy bardzo długo w moim biurze poselskim o samorządzie i o bardzo ambitnych planach na przyszłość. Dziś pozostaje pustka…
To olbrzymia strata dla Lublina!

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły