Nie masz pomysłu na wakacje? Lotnisko Chopina szykuje prawdziwy HIT!

Wiosną na stołecznym Lotnisku Chopina swoje loty rozpoczyna turecki przewoźnik Corendon Airlines. W swojej ofercie będzie posiadał przeloty do Antalyi, na Rodos oraz na Kretę.

Corendon Airlines to stosunkowo młoda, turecka firma, która swój początek odnajduje w 2004 roku. Linia ta w obecnym czasie nawiązała wiele kontraktów z organizatorami wycieczek w Polsce.

Loty będą bezpośrednie

Najważniejszą informacją dotyczącą nowych połączeń jest to, że będą to przeloty bezpośrednie. Stołeczny port lotniczy ma nadzieję, że przewoźnik zyska na popularności i zostanie dobrze przyjęty przez pasażerów.

Bezpieczeństwo ponad wszystko

Jak zapowiadają, ochrona zdrowia i wszelaka dezynfekcja będzie dla nich priorytetem. Wszystkie samoloty mają być wyposażone w wysokiej klasy filtry HEPA, które będą sprawnie oczyszczały powietrze w kabinach.

W ofercie znajdziemy bardzo popularne kierunki

Oferowane kierunki są niezwykle popularne wśród turystów. Mogą więc spotkać się z dużym zainteresowaniem także wśród Polaków. Każdy bowiem, w czasach pandemii i panujących ograniczeń, bardzo ubolewa nad niemożnością podróżowania. Jak będzie w tym roku? Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *