Adrien Hunou chce grać dla polskiej reprezentacji. Oto, co sądzą o tym kibice (KOMENTARZE)

Adrien Hunou, francuski zawodnik Stade Rennais, wyraził chęć gry w reprezentacji Polski. W sieci zaroiło się od komentarzy polskich kibiców, którzy wyrazili swoją opinię nt. gry Hunou w kadrze.

O tym, że Adrien Hunou chce występować w polskiej reprezentacji mówił kilka miesięcy temu Ludovic Obraniak. Były gracz naszej kadry powiedział o tym wprost podczas jednego z wywiadów.

Sprawę podchwycił “Przegląd Sportowy”, który skontaktował się z napastnikiem, a ten zgodził się na wywiad. Podczas rozmowy przyznał, że faktycznie chciałby reprezentować barwy “biało-czerwonych”. Ujawnił także, że nie miałby kłopotów z uzyskaniem polskiego obywatelstwa, ponieważ z naszego kraju pochodzi jego babcia.

“Tak, chcę grać dla Polski. Moja babcia była Polką. Dopóki żyła, to bywałem w waszym kraju, bo mam tam rodzinę, mówiłem po polsku. Niestety babcia zmarła osiem lat temu” – oświadczył Adrien Hunou. Więcej informacji W TYM MIEJSCU.

Adrien Hunou zagra w polskiej kadrze? Oto, co sądzą o tym kibice

Zajrzeliśmy na Twittera i sprawdziliśmy, co o deklaracji Hunou sądzą polscy kibice. Okazuje się, że reakcje nie są najlepsze.

„Adrien Hunou na łamach @przeglad wyraził chęć gry w reprezentacji Polski. Zrobił to w tak kuriozalnym stylu, że mam nadzieję, że nikt nawet nie pomyśli o jego powołaniu” – napisał internauta.

„Paszportu brak, dokumentów nie skompletował, z własnej inicjatywy z nikim z federacji się nie kontaktował, języka nie zna. Ale cierpliwie czeka na kontakt, by móc zacząć działać! Jeśli Adrien Hunou udzielił tego wywiadu za namową agenta, to ten zrobił mu niedźwiedzią przysługę” – pisze Arek Stelmach.

A jakie jest Wasze zdanie?

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły