Cezary Kucharski: czułem, że za Robertem Lewandowskim stoi jakiś cień

Kolejna odsłona konfliktu na linii Cezary Kucharski – Robert Lewandowski. Były menedżer piłkarza udzielił wywiadu dziennikowi “Rzeczpospolita”. Podczas rozmowy szeroko odniósł się do nieporozumień z Robertem Lewandowskim, którego reprezentował przez dekadę.

Podczas rozmowy z „Rzeczpospolitą” Kucharski przyznał również, że Robert Lewandowski od samego początku współpracy miał problemy z zaufaniem mu. Dlaczego?

Kucharski twierdzi, że za Lewandowskim stoi „jakiś cień”. „Czułem, że za nim stoi jakiś cień. Im więcej dostawał dowodów na to, że jestem dobry i skuteczny, tym więcej było problemów, tym bardziej koncentrował się na moich prowizjach. Gdy napisano coś o Ani na Pudelku, to miał do mnie pretensje, że nie kontroluję mediów itd. Czułem, że ktoś nim umiejętnie manipuluje” – powiedział były agent „Lewego”.

ZOBACZ TAKŻE
Biden szokuje pierwszymi decyzjami. Kobieta obejmie takie stanowisko po raz pierwszy w historii

Cezary Kucharski: Czułem, że stoi za nim jakiś cień

Po chwili dodał natomiast, że ów „cień”, o którym wspomniał, to Tomasz Zawiślak, czyli przyjaciel Roberta Lewandowskiego, z którym gwiazdor Bayernu Monachium zna się jeszcze z czasów młodzieńczych. Obecnie Zawiślak odpowiada za promocję „Lewego” w mediach społecznościowych.

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Cezary Kucharski odniósł się także do zarzutów, jakoby szantażował Roberta Lewandowskiego. Stwierdził, że nic takiego nie miało miejsce. Co więcej, tego typu sugestie nazwał „piramidalną bzdurą”.

„Każdy, kto przeczyta niezmanipulowane zapisy naszych rozmów, będzie miał jasność, że nie ma mowy o szantażu. Negocjujemy kwotę porozumienia. Dlatego też wystąpiłem do prokuratury o możliwość upublicznienia stenogramów” – powiedział.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...