Gdzie Marcin Najman zorganizuje pożegnalną walkę? Jest kilka możliwości, w tym Warszawa

Marcin Najman ogłosił kilka dni temu, że sam zorganizuje swoją pożegnalną walkę. Więcej szczegółów nie podał, włącznie z miejscem całego wydarzenia. Można jednak przypuszczać, że w grę wchodzi kilka lokalizacji, w tym oczywiście Warszawa.

Marcin Najman swoją pożegnalną walkę miał stoczyć podczas listopadowej gali Fame MMA. Emocje jednak wzięły górę i walce na zasadach boksu z Don Kasjo najpierw obalił swojego przeciwnika, a po chwili, już po sędziowskim upomnieniu, jeszcze go kopnął. Marcin Najman został więc zdyskwalifikowany, a oktagonie wybuchła niemała awantura.

Marcin Najman. Pożegnalna walka – gdzie, kiedy, z kim?

Marcin Najman swoje zachowanie tłumaczył później tym, że Don Kasjo przed walką Don Kasjo oskarżył go o romans z Moniką Godlewską. Najman uznał to za pomówienie i cała sprawa ma skończyć się w sądzie.

Sam zawodnik ogłosił również, że w takim stylu na pewno nie będzie kończył 20-letniej kariery. O swojej pożegnalnej walce rozmawiał z dwiema organizacjami MMA, ale ostatecznie postanowił zorganizować ją sam. W organizacji gal ma już spore doświadczenie.

Marcin Najman bowiem w 2014 roku zorganizował w Częstochowie pożegnalną walkę Andrzejowi Gołocie, która okazała się bardzo udanym przedsięwzięciem. Cztery lata później zorganizował Narodową Galę Boksu, która już takim sukcesem nie była.

Marcin Najman. Wkrótce jego pożegnalna walka. Gdzie się odbędzie?

Pożegnalna walka Marcina Najmana wciąż pozostaje tajemnicą. Wiadomo tylko, że sam zainteresowany ją zorganizuje. Nie wiadomo za to, kto z nim zawalczy i w jakim mieście się odbędzie. Faworytem oczywiście wydaje się być jego rodzinna Częstochowa. Duże szanse ma również Łódź, w której ostatnio odbyły się gale Fame MMA i FEN oraz Warszawa, która dysponuje szeroką infrastrukturą hotelową, kongresową i studyjną.

Wiadomo bowiem, że impreza odbędzie się bez udziału publiczności, więc wynajem hali sportowej mijałby się z celem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *