Koronawirus w reprezentacji Polski. Tym razem zakażony jest piłkarz

Dowiedzieliśmy się o kolejnym zakażeniu w piłkarskiej reprezentacji Polski. Niedawno pozytywnie test na koronawirusa przeszedł selekcjoner kadry, Jerzy Brzęczek. Tym razem COVID-19 wykryto u ofensywnego pomocnika biało-czerwonych, Piotra Zielińskiego. Wiemy w jakim jest stanie.

Piotr Zieliński zakażony koronawirusem

Już tylko pięć dni dzieli reprezentację Polski od towarzyskiego starcia z Finlandią, a dziewięć dni od meczu Ligi Narodów, w którym staniemy naprzeciwko Włochom. Wciąż nie wiadomo, czy kadrę z ławki selekcjonerskiej poprowadzi Jerzy Brzęczek, u którego zdiagnozowano koronawirusa. Czekamy na najnowsze komunikaty o jego stanie zdrowia.

Zakażony jest także Piotr Zieliński. W przypadku pomocnika SSC Napoli mało prawdopodobne jest, zważywszy patrząc na to ile dni pozostało do meczów, że wystąpi przeciwko Finlandii oraz Włochom.

O zakażeniu Zielińskiego za pośrednictwem swoich oficjalnych kanałów komunikacji poinformowało SSC Napoli. Co to oznacza dla Zielińskiego? Ano tyle, że nie wystąpi na pewno w najbliższym meczu ligowym przeciwko Juventusowi oraz nie uda się na zgrupowanie reprezentacji Polski. To wiązałoby się z tym, że opuści nie tylko mecze z Finlandią i Włochami, ale także rewanżowe starcie z Bośnią i Hercegowiną.

O tym, jak czuje się teraz Piotr Zieliński przeczytać możemy między innymi na łamach Onetu. To właśnie tam cytowana jest wypowiedź Pawła Zielińskiego, brata Piotra, który jest również piłkarzem i występuje w barwach Miedzi Legnica.

Piotrek czuje się dobrze. Jutro ma powtórny test. Wygląda na to, że jest bezobjawowcem – przekazał Paweł Zieliński.

Przypomnijmy, że to już kolejne zakażenie koronawirusem wśród polskich piłkarzy. Cztery dni temu poinformowano także, że koronawirusem zakażony jest inny reprezentant polski – Jakub Błaszczykowski. W PKO BP Ekstraklasie najgorzej sytuacja wygląda w ekipie Pogoni Szczecin.

  1. Znany wirusolog nie zostawił suchej nitki na Ministerstwie Zdrowia. Z jego ust padły mocne słowa
  2. Chciał okraść staruszkę. Widok, który zobaczył po otwarciu drzwi zapamięta do końca życia
  3. Najlepsze komentarze po meczu Legia – Karabach. Marek Szkolnikowski skradł całe show
  4. Igrzyska Europejskie nie tylko w Krakowie? “Dwie konkurencje mogą odbyć się w Warszawie”
  5. Salmonella w popularnym mięsie na kotlety. GIS informuje, że nie należy go spożywać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *