Chciał okraść staruszkę. Widok, który zobaczył po otwarciu drzwi zapamięta do końca życia

Włamywacze i złodzieje najczęściej na swój celownik obierają osoby starsze. Według nich są one bezbronne, a co za tym idzie, powodzenie niecnego procederu niemalże gwarantowane. Jakie musiało być jednak zdziwienie pewnego włamywacza w Stanach Zjednoczonych, który chciał okraść 78-letnią staruszkę, a wszystko zakończyło się wręcz nieprawdopodobnym scenariuszem. Jej reakcja mrozi krew w żyłach, a złodziej zapamięta ją z pewnością na całe życie.

Odważna staruszka dała popamiętać włamywaczowi

Niezwykłą historię opisała telewizja KIRO TV. Wszystko wydarzyło się w okolicach Seattle w amerykańskim stanie Waszyngton. Pewien włamywacz poczuł się na tyle bezkarnie, że nie wystarczyły mu już drobne kradzieże. Postanowił więc okraść dom. Na celownik obrał sobie mieszkanie 78-letniej staruszki. Myślał, że wszystko pójdzie jak po maśle, ale zdziwił się niemiłosiernie tym, co zobaczył po otwarciu drzwi do jej mieszkania.

Do teraz wiele osób przeciera oczy ze zdziwienia, czytając tą niezwykłą historię. Wszystko zostało jednak potwierdzone przez funkcjonariuszy policji, a co za tym idzie, wydarzyło się naprawdę.

Staruszka sama zamieszkiwała dom w Spanaway. W pewnym momencie jej pies zaczął głośno szczekać, a ona usłyszała niepokojące odgłosy przy drzwiach. Kiedy je otworzyła… stanęła oko w oko z włamywaczem. Nie uwierzysz, co wydarzyło się później.

Oczywiście, włamywacz chciał się obrócić na pięcie i uciec, nie pozostawiając żadnych śladów. Nie pozwoliła mu na to 78-latka, która w momencie otwarcia drzwi, wycelowała w niego… strzelbą.

Powiedziałam nie ruszaj się – wyznaje w wywiadzie z KIRO TV staruszka.

Kobieta, jak sama przyznała chciała ująć włamywacza, aby ten już nikogo więcej nie okradł i odpowiedział za swoje grzechy.

Celowałam w niego i powiedziałam, żeby zszedł ze schodów na dół. Poszłam za nim i miałam go na muszce tak długo, dopóki nie przyjechała zawiadomiona przeze mnie policja – opowiada w szczegółach o swojej bohaterskiej akcji 78-latka.

Ta niesamowita historia, która wydarzyła się naprawdę niech będzie przestrogą dla wszystkich tych, którzy czują się bezkarnie, próbując okradać starsze osoby. Jak widać pozory mylą i nawet osoby w tym wieku potrafią doskonale się obronić. Dla złodzieja na szczęście, co by nie powiedzieć, cała sprawa zakończyła się dość szczęśliwie.

źródło: KIRO TV

  1. Uważaj na tę roślinę. Jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych
  2. Salmonella w popularnym mięsie na kotlety. GIS informuje, że nie należy go spożywać
  3. Anna Mucha dowiedziała się, że jest w ciąży i zdobyła tabletki poronne. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...