Chciał okraść staruszkę. Widok, który zobaczył po otwarciu drzwi zapamięta do końca życia

Włamywacze i złodzieje najczęściej na swój celownik obierają osoby starsze. Według nich są one bezbronne, a co za tym idzie, powodzenie niecnego procederu niemalże gwarantowane. Jakie musiało być jednak zdziwienie pewnego włamywacza w Stanach Zjednoczonych, który chciał okraść 78-letnią staruszkę, a wszystko zakończyło się wręcz nieprawdopodobnym scenariuszem. Jej reakcja mrozi krew w żyłach, a złodziej zapamięta ją z pewnością na całe życie.

Odważna staruszka dała popamiętać włamywaczowi

Niezwykłą historię opisała telewizja KIRO TV. Wszystko wydarzyło się w okolicach Seattle w amerykańskim stanie Waszyngton. Pewien włamywacz poczuł się na tyle bezkarnie, że nie wystarczyły mu już drobne kradzieże. Postanowił więc okraść dom. Na celownik obrał sobie mieszkanie 78-letniej staruszki. Myślał, że wszystko pójdzie jak po maśle, ale zdziwił się niemiłosiernie tym, co zobaczył po otwarciu drzwi do jej mieszkania.

Do teraz wiele osób przeciera oczy ze zdziwienia, czytając tą niezwykłą historię. Wszystko zostało jednak potwierdzone przez funkcjonariuszy policji, a co za tym idzie, wydarzyło się naprawdę.

Staruszka sama zamieszkiwała dom w Spanaway. W pewnym momencie jej pies zaczął głośno szczekać, a ona usłyszała niepokojące odgłosy przy drzwiach. Kiedy je otworzyła… stanęła oko w oko z włamywaczem. Nie uwierzysz, co wydarzyło się później.

Oczywiście, włamywacz chciał się obrócić na pięcie i uciec, nie pozostawiając żadnych śladów. Nie pozwoliła mu na to 78-latka, która w momencie otwarcia drzwi, wycelowała w niego… strzelbą.

Powiedziałam nie ruszaj się – wyznaje w wywiadzie z KIRO TV staruszka.

Kobieta, jak sama przyznała chciała ująć włamywacza, aby ten już nikogo więcej nie okradł i odpowiedział za swoje grzechy.

Celowałam w niego i powiedziałam, żeby zszedł ze schodów na dół. Poszłam za nim i miałam go na muszce tak długo, dopóki nie przyjechała zawiadomiona przeze mnie policja – opowiada w szczegółach o swojej bohaterskiej akcji 78-latka.

Ta niesamowita historia, która wydarzyła się naprawdę niech będzie przestrogą dla wszystkich tych, którzy czują się bezkarnie, próbując okradać starsze osoby. Jak widać pozory mylą i nawet osoby w tym wieku potrafią doskonale się obronić. Dla złodzieja na szczęście, co by nie powiedzieć, cała sprawa zakończyła się dość szczęśliwie.

źródło: KIRO TV

  1. Uważaj na tę roślinę. Jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych
  2. Salmonella w popularnym mięsie na kotlety. GIS informuje, że nie należy go spożywać
  3. Anna Mucha dowiedziała się, że jest w ciąży i zdobyła tabletki poronne. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły