Chciał okraść staruszkę. Widok, który zobaczył po otwarciu drzwi zapamięta do końca życia

Wyciekły rozmowy Zenka Martyniuka z Jackiem Kurskim. Polacy są oburzeni

Zenek Martyniuk od lat może liczyć na lukratywne kontrakty od TVP. Przynajmniej - jak mówi w nagranych rozmowach Jacek Kurski - dopóki prezesem jest...

Ostrzeżenie IMGW. Śnieg zasypie Polskę, podano szczegóły

Prognoza pogody. Śnieg nie pojawił się podczas ostatnich świąt w takim natężeniu, jakiego oczekiwało wielu Polaków. Wszystko wskazuje jednak na to, że biały puch...

Tomasz Lis wspiął się na wyżyny hipokryzji. Wpis sprzed chwili od razu stał się memem

Tomasz Lis nie lubi PiS-u i rządu Zjednoczonej Prawicy. Rzecz jasna ma do tego prawo. Ma również prawo z uporem maniaka, dosłownie co kilkadziesiąt...

Łomianki: 39-latek znalazł kartę płatniczą. Nie do wiary, co zrobił, zamiast ją oddać właścicielowi

Galeria Łomianki. Zwykły, styczniowy dzień. 39-letni mężczyzna, spacerujący galerią handlową, znajduje kartę płatniczą. Co w takiej sytuacji zrobiłaby uczciwa osoba? Zapewne przekazała znalezisko obsłudze...

Barciś zaproponował zrobienie odcinka specjalnego “Miodowych lat”. Fani oszaleliby ze szczęścia?

Artur Barciś zaproponował telewizji Polsat wyprodukowanie odcinka specjalnego serialu "Miodowe lata". Już dłuższy czas temu osoby związane z produkcją dały nam do zrozumienia, że...

Włamywacze i złodzieje najczęściej na swój celownik obierają osoby starsze. Według nich są one bezbronne, a co za tym idzie, powodzenie niecnego procederu niemalże gwarantowane. Jakie musiało być jednak zdziwienie pewnego włamywacza w Stanach Zjednoczonych, który chciał okraść 78-letnią staruszkę, a wszystko zakończyło się wręcz nieprawdopodobnym scenariuszem. Jej reakcja mrozi krew w żyłach, a złodziej zapamięta ją z pewnością na całe życie.

Odważna staruszka dała popamiętać włamywaczowi

Niezwykłą historię opisała telewizja KIRO TV. Wszystko wydarzyło się w okolicach Seattle w amerykańskim stanie Waszyngton. Pewien włamywacz poczuł się na tyle bezkarnie, że nie wystarczyły mu już drobne kradzieże. Postanowił więc okraść dom. Na celownik obrał sobie mieszkanie 78-letniej staruszki. Myślał, że wszystko pójdzie jak po maśle, ale zdziwił się niemiłosiernie tym, co zobaczył po otwarciu drzwi do jej mieszkania.

Do teraz wiele osób przeciera oczy ze zdziwienia, czytając tą niezwykłą historię. Wszystko zostało jednak potwierdzone przez funkcjonariuszy policji, a co za tym idzie, wydarzyło się naprawdę.

Staruszka sama zamieszkiwała dom w Spanaway. W pewnym momencie jej pies zaczął głośno szczekać, a ona usłyszała niepokojące odgłosy przy drzwiach. Kiedy je otworzyła… stanęła oko w oko z włamywaczem. Nie uwierzysz, co wydarzyło się później.

Oczywiście, włamywacz chciał się obrócić na pięcie i uciec, nie pozostawiając żadnych śladów. Nie pozwoliła mu na to 78-latka, która w momencie otwarcia drzwi, wycelowała w niego… strzelbą.

Powiedziałam nie ruszaj się – wyznaje w wywiadzie z KIRO TV staruszka.

Kobieta, jak sama przyznała chciała ująć włamywacza, aby ten już nikogo więcej nie okradł i odpowiedział za swoje grzechy.

Celowałam w niego i powiedziałam, żeby zszedł ze schodów na dół. Poszłam za nim i miałam go na muszce tak długo, dopóki nie przyjechała zawiadomiona przeze mnie policja – opowiada w szczegółach o swojej bohaterskiej akcji 78-latka.

Ta niesamowita historia, która wydarzyła się naprawdę niech będzie przestrogą dla wszystkich tych, którzy czują się bezkarnie, próbując okradać starsze osoby. Jak widać pozory mylą i nawet osoby w tym wieku potrafią doskonale się obronić. Dla złodzieja na szczęście, co by nie powiedzieć, cała sprawa zakończyła się dość szczęśliwie.

źródło: KIRO TV

  1. Uważaj na tę roślinę. Jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych
  2. Salmonella w popularnym mięsie na kotlety. GIS informuje, że nie należy go spożywać
  3. Anna Mucha dowiedziała się, że jest w ciąży i zdobyła tabletki poronne. Na jaw wychodzą wstrząsające fakty

ZOBACZ KONIECZNIE

Trump właśnie zdetonował polityczną bombę. “Mam dowody na sfałszowanie wyborów”

Donald Trump zadeklarował dziś, że nigdy nie uzna wyników ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w USA....

Ewa Farna uderza w TVP. Wyborcy PiS nie zapomną jej tych słów

Ewa Farna, jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodszego pokolenia, po raz kolejny pokazała, co...

Warszawa. Największa inwestycja TBS od ponad 15 lat. Pierwsi lokatorzy już otrzymali klucze do mieszkań

Dwa wielorodzinne budynki przy ul. Radzymińskiej 121-123 zostały oddane do użytkowania. Do mieszkań wprowadzili...

Nowe artykuły