Sceny grozy w McDonald’s pod Warszawą. Lokal zaczął się zawalać

Do niespodziewanych scen doszło w restauracji McDonald’s w Jankach obok Warszawy. Na gości po prostu zaczął zawalać się sufit. O sprawie informuje na swojej stronie między innymi TVN Warszawa.

Janki pod Warszawą: dramatyczne sceny w McDonald’s

Znaczna większość warszawiaków zna McDonalda usytuowanego przy Placu Szwedzkim w Jankach. Sąsiadująca m.in. z IKEĄ restauracja jest jednym z najstarszych lokali tej sieci na Mazowszu. W sobotę na klientów zaczął walić się jego sufit.

Na stronach portalu TVN-u pojawiły się zdjęcia z tego zdarzenia, które przesłał czytelnik. Jak poinformowała dziennikarzy rzeczonego tytułu jedna z przedstawicielek sieci McDonald’s, w czasie zdarzenia w lokalu byli klienci. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Katarzyna Kucisz-Rosłoń z firmy McDonald’s potwierdza, że 1 sierpnia w restauracji przy placu Szwedzkim spadł fragment sufitu podwieszanego wraz z mocowaniami. – W momencie zdarzenia w lokalu byli goście, na szczęście nikt nie ucierpiał. Obsługa restauracji niezwłocznie zaproponowała pomoc medyczną, w tym wezwanie karetki pogotowia. Osoby, na które spadły elementy sufitu, odmówiły przyjęcia pomocy – relacjonuje przedstawicielka firmy.

McDonalds Janki Warszawa

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły