Radosław Sikorski reaguje na nowe doniesienia: „Czy polska policja jest już policją religijną?”

Radosław Sikorski w serwisie Twitter skomentował jedną z kolejnych „afer” rozdmuchanych przez siły opozycyjne. Były szef MSZ w rządzie PO-PSL uznał, że Policja w Polsce stała się „policją religijną”.

Bardzo duże emocje – jak zwykle zresztą – wzbudziły w Polsce obchody 76. rocznicy Powstania Warszawskiego. Każda ze stron politycznego konfliktu forsuje swoje tezy, a także kolportuje w sieci rozmaite materiały uderzające w przeciwników.

Do tego nurtu przyłączył się również Radosław Sikorski. Tym razem „oberwała” polska Policja. Sikorskiemu wybitnie nie spodobał się fakt, że policjanci mieli zareagować na zgłoszenie i poprosić jednego z mieszkańców Warszawy o zdjęcie tęczowej flagi z balkonu, gdy ulicami maszerowali patrioci oddający hołd pamięci Powstańców.

Twitter: Radosław Sikorski atakuje polską Policję

Czy to prawda, Polska Policja? Staliście się już policją religijną? – zapytał na Twitterze Radosław Sikorski. Odniósł się bezpośrednio do wpisu, w którym ukazano policjantów przeprowadzających czynności w mieszkaniu ludzi, którzy dopuścili się prowokacji.

Były minister zapomniał chyba, że w razie zgłoszenia Policja po prostu musi przeprowadzić czynności. Warto zauważyć, że na doniesienia o opieszałych działaniach niektórych policjantów Sikorski reaguje z nie mniejszym oburzeniem. Jak ulał pasuje tutaj zatem powiedzenie „tak źle, i tak nie dobrze”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły