Zdemolowała stację paliw Orlen samochodem. Wyciekły nowe wstrząsające fakty

Pojawiły się nowe informacje ws. kobiety, która zdemolowała swoim samochodem stację paliw Orlen w miejscowości Rymań. Fakty, które ujawniono są wstrząsające.

Tego w Rymaniu, spokojnej miejscowości w woj. zachodniopomorskiem, nie spodziewał się nikt. Kilka dni temu na stacji benzynowej doszło tam do dantejskich scen. Wszystko zostało uwiecznione na nagraniu, a pracownicy stacji nadal nie mogą dojść do siebie.

Kobieta, kierowca auta, najpierw wjechała w drzwi stacji benzynowej, a następnie wycofała pojazd. Na udostępnionym w sieci nagraniu widzimy całą scenę właśnie od tego momentu. To jednak nie koniec. Kobieta postanowiła bowiem powtórzyć swoje zachowanie i ponownie, z wielkim impetem, wjechała w budynek demolując jego wnętrze, po czym znów z niego wyjechała. Więcej TUTAJ.

ZOBACZ TAKŻE
Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Ostatecznie sama zgłosiła się na komisariat i została zatrzymana. Teraz w całej sprawie wyciekły jednak dość wstrząsające informacje, które do publicznej wiadomości przekazała rozgłośnia radiowa RMF FM.

Wjechała w budynek stacji paliw Orlen. Wyciekły nowe fakty

Po zatrzymaniu przez policję kobieta została poddana badaniom na obecność substancji psychoaktywnych we krwi. Do wyników dotarła reporterka RMF FM, która jako pierwsza poinformowała o całym zdarzeniu, opublikowała też w social media film, na którym widać dramatyczne zajście.

ZOBACZ TAKŻE
Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Okazuje się, że kobieta, która prowadziła pojazd, znajdowała się pod wpływem narkotyków. “Wyniki badań wskazują, że Katarzyna A. była pod wpływem amfetaminy i marihuany. Wykazane w badaniu stężenie sugeruje, że kobieta zażyła sporo amfetaminy, a tzw. trawkę wypaliła w nieodległym czasie od jej zatrzymania” – czytamy na rmf24.pl.

ZOBACZ TAKŻE
J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Doniesienia RMF FM potwierdza Prokuratura Okręgowa w Koszalinie, która zajmuje się całą sprawą. “37-latka, która wjechała w budynek stacji paliw w Rymaniu była pod wpływem środków odurzających. Tak wynika ze wstępnych badań chemiczno-toksykologicznych, które dostała kołobrzeska policja” – powiedział rzecznik instytucji.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...