Wojciech Kowalczyk zagrał w meczu pod wpływem alkoholu. Zdradził, w którym

Wojciech Kowalczyk, były piłkarz m.in. Legii Warszawa i Betisu Sewilla, zdradził, że w jednym ze spotkań wystąpił pod wpływem alkoholu. Zdradził, w którym i po jakiej „dawce” zagrał.

Popularny „Kowal” był jednym z najbardziej imprezowych zawodników Legii Warszawa. Można to wywnioskować m.in. z jego autobiografii, którą przed laty napisał wspólnie z Krzysztofem Stanowskim.

W książce opisał liczne imprezy z udziałem graczy Legii w czasach, gdy piłkarze nie prowadzili się tak profesjonalnie, jak teraz. Pomimo tego Wojciech Kowalczyk był jednym z najlepszych polskich napastników. Cenił go m.in. świętej pamięci Janusz Wójcik, który podkreślał, że „Kowal” jest najlepszy „prosto z baru”.

Ostatnio były zawodnik m.in. Betisu Sewilla ujawnił, że w jednym spotkań w barwach Legii zdarzyło mu się zagrać pod wpływem alkoholu. Były piłkarz opowiedział o tym podczzas Q&A z Ligą Minus na kanale Weszło TV.

Wojciech Kowalczyk zagrał pod wpływem alkoholu. Ujawnił, w jakim meczu

Jeden z internautów podczas Q&A zadał pytanie skierowane do Wojciecha Kowalczyka. Chciał bowiem dowiedzieć się, czy „Kowal” zagrał kiedyś w mecz pod wpływem alkoholu. Były zawodnik Legii Warszawa przyznał, że faktycznie taka sytuacja miała miejsce.

Jak stwierdził doszło do tego w sezonie, gdy Legia Warszawa niespodziewanie broniła się przed spadkiem z ligi. „Wojskowi” ostatecznie się utrzymali, jednak stało się to pod koniec sezonu. Dzięki temu ostatni mecz z ŁKS-em Łódź rozgrywany był przysłowiową „pietruszkę”.

Wojciech Kowalczyk zdradził, że w przeddzień i w dniu meczu z Łodzianami piłkarze raczyli się trunkami wyskokowymi. Odpoczywali również w odkrytych basenach. „Kowal” mówi, że przed meczem z ŁKS-em wypił dwa piwa, a następnie stawił się na murawie. Co ciekawe, Legia – pomimo niezbyt profesjonalnego przygotowania ze strony piłkarzy – pokonała swoich rywali 1-0. Bramkę dla zespołu ze stolicy zdobył Dariusz Czykier, który – podobnie jak Kowalczyk – również słynął ze swojej przebojowości zarówno na boisku, jak i poza nim.

Całe Q&A możecie obejrzeć w linku, który znajdziecie poniżej.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły