Kamil Grosicki może wrócić do Polski! Prowadzi rozmowy z jednym z klubów ekstraklasy

To byłby prawdziwy hit. Kamil Grosicki lada moment może wrócić do polskiej ekstraklasy. Okazuje się, że jeden z klubów prowadzi rozmowy ze skrzydłowym West Bromwich Albion.

Zaskakujące informacje przekazuje dziś serwis meczyki.pl. Okazuje się bowiem, że pomimo tego, iż okienko transferowe w Anglii jest już zamknięte, Kamil Grosicki może zmienić klub. Kierunek jest jednak jeszcze bardziej szokujący.

Dziennikarze portalu podają bowiem, że „Grosik” może wrócić do naszej ekstraklasy. Co więcej, prowadzimy już nawet rozmowy z jednym z klubów.

O którym zespole mowa? Chodzi o Legię Warszawa, której barwy Grosicki reprezentował już w przeszłości. Legioniści, którzy jak dotąd w zimowym oknie nie sprowadzili żadnego zawodnika, chcieliby dokonać hitowego transferu.

Grosicki w Legii Warszawa?! Trwają rozmowy

„Choć okno transferowe w najsilniejszych ligach już się zamknęło, to przyszłość Kamila Grosickiego wciąż nie jest jasna. Według naszych informacji Legia Warszawa, po swoich transferowych niepowodzeniach, chce dokonać hitowego ruchu i sprowadzić na Łazienkowską 32-latka. Rozmowy trwają” – czytamy na portalu meczyki.pl.

Dziennikarze portalu podkreślają, że Legia chciałaby pozyskać skrzydłowego już teraz, jednak najpierw konieczne będzie rozwiązanie barier finansowych. „Grosicki zarabia w WBA 40 tysięcy funtów tygodniowo. Według naszej wiedzy WBA jest gotowe oddać go za darmo na pół roku przed wygaśnięciem umowy” – czytamy.

Jeżeli Kamil Grosicki faktycznie dołączyłby do Legii mielibyśmy do czynienia z prawdziwym hitem transferowym. Jak dotąd żaden klub nie sprowadził bowiem piłkarza o takim nazwisku i takim potencjalne. W minionym okienku Legia pozyskała wprawdzie Artura Boruca, jednak bramkarz jest już w zaawansowanym piłkarsko wieku i na końcowym etapie swojej kariery.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *