Najman i Stanowski pogodzeni. Kanał Sportowy ujawnił nieznane kulisy ich rozmowy (WIDEO)

Wydawało się, że nigdy to nie nastąpi, ale jednak. Marcin Najman i Krzysztof Stanowski… pogodzili się.

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski jeszcze niedawno uchodzili za wielkich wrogów. Panowie docinali sobie w mediach społecznościowych, a także programach internetowych. Nie szczędzili sobie również ostrych, a niekiedy wręcz obraźliwych komentarzy.

Ich zatarg można jednak uznać jako niebyły. Panowie publicznie pogodzili się podczas 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Stanowski, dzięki sympatyzującej z nim społeczności, wylicytował legendarną niebieską kurtkę Najmana, w której były pięściarz oczekiwał na „sparing” z dziennikarzem.

Marcin Najman i Krzysztof Stanowski pogodzeni. Kanał Sportowy ujawnia kulisy ich rozmowy

Samo przekazanie kurtki to jednak nie koniec. Po akcji WOŚP panowie wspólnie usiedli do stołu i napili się piwa. „Dzisiaj zakończyłem pewien etap. Chciałem, aby ta cała historia miała happy end. No i ma. Dla piwa TYSKIE zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie i przeszliśmy na ty. Połowę honorarium przekazuję na WOŚP: 15 000 złotych. A drugą połowę wydam na jakieś fanaberie. Peace. Wszyscy wygrali” – napisał Krzysztof Stanowski na swoim Twitterze.

Niedługo później na kanale YouTube Kanału Sportowego pojawiło się ciekawe nagranie. Twórcy przedstawili kulisy rozmowy Najmana ze Stanowskim. Ta wyglądała bardzo sympatycznie, co daje nadzieję na to, iż panowie pogodzili się na dobre. „Kulisy z dzisiaj. Kurtka, sesja, docinki. To nie była ani przez moment ustawka, można obejrzeć. Umowę podpisałem w piątek” – napisał Krzysztof Stanowski załączając wspomniany film.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *