Co za zwrot akcji! Zapadła decyzja ws. Michała Probierza

Serwis WP Sportowe Fakty dowiedział się, jaka będzie przyszłość Michała Probierza w Cracovii. Informacja może być dla wielu kibiców zaskakująca.

“Muszę odpocząć. Przez piętnaście lat pracowałem i w końcu muszę gdzieś pojechać, zająć się sam sobą, rodziną” – powiedział Probierz podczas konferencji prasowej po przegranym przez Cracovię meczu z Wartą Poznań. Było to pierwsze spotkanie rozgrywane przez „Pasy” w rundzie wiosennej polskiej ekstraklasy.

“Chciałem podziękować wszystkim kibicom Cracovii. Zwłaszcza prezesowi Filipiakowi za te trzy i pół roku współpracy. Ja rezygnuję dzisiaj z funkcji pierwszego trenera i wiceprezesa Cracovii. Muszę odpocząć. Przez piętnaście lat pracowałem i w końcu muszę gdzieś pojechać, zająć się sam sobą, rodziną. To był okres burzliwy. Przez te piętnaście lat miałem trzy miesiące przerwy. Chodziło mi to po głowie. A sami zawodnicy też potrzebują może impulsu. Zawsze będę kibicował Cracovii, zawsze będę wdzięczny prezesowi Filipiakowi” – dodał.

Okazuje się jednak, że sytuacja dynamicznie się zmienia. Informuje o tym serwis WP Sportowe Fakty.

Michał Probierz zostaje w Cracovii?!

31 stycznia serwis WP Sportowe Fakty poinformował, że według nieoficjalnych informacji dziennikarzy portalu Michał Probierz pozostanie w Cracovii.

„To mogło być trzęsienie ziemi, które zniweczy trzy i pół roku pracy, ale skończyło się na tąpnięciu. To już decyzja ostateczna: Michał Probierz pozostanie trenerem Cracovii” – pisze Maciej Kmita. „Probierz pozostanie trenerem Cracovii, ale co najmniej do czwartku będzie przebywał na urlopie, by zająć się sprawami prywatnymi. W tym czasie jego obowiązki przejmie jego zaufany asystent Grzegorz Kurdziel. Plan jest taki, że Probierz ma wrócić do zespołu przed sobotnim meczem 16. kolejki z Pogonią Szczecin i poprowadzić Pasy w spotkaniu z aktualnym liderem PKO Ekstraklasy” – dodaje.

Wiele wskazuje więc na to, że decyzja o rezygnacji była podjęta przez Probierza w przypływie silnych emocji. Następnie, już po ochłonięciu, szkoleniowiec najpewniej zmienił zdanie. Utwierdził go w tym dodatkowo właściciel „Pasów” Janusz Filipiak, który wspiera Probierza w jego pracy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły